KW biely 250 ml

KW ŠAMPON BIELY Šampón vysokej akosti stabilizuje štruktúru srsti, dodávajú jej lesk a vitalitu, odstraňujú statickú elektrinu. - Šampón zanecháva lesklý jasný povrch a srsti...
Garantovaný nákup z Zverky

Do 3 dní • 1 variantZdarma94 % • 471 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €481 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,75 €238 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 38 232 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €98 % • 2 003 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,95 €100 % • 196 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €95 % • 1 049 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant98 % • 15 375 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Objem
250 ml

• , zakúpené v Chlpacik.sk

Bol mi odporúčaný chovatelkou, krásna voňavá srsť.

• Som sním spokojny
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Je výborný pre bielych psíkov, krásne vonia a jednoducho sa rozčesava srsť. Vrelo odporúčam

Objem
250 ml

KW ŠAMPON BIELY

• Šampón zanecháva lesklý jasný povrch a srsti dodávajú príjemnú hebkosť.
  • Opticky zvýrazňuje farbu srsti bez toho aby ju zafarbil. Má vyvážené pH, nedráždi pokožku a nevysušuje ju.
  • Šampón má príjemnú, veľmi jemnú vôňu.
  • Šampón je silný koncentrát /jeden diel šampónu na päť dielov vody/.

• , zakúpené v Chlpacik.sk

Bol mi odporúčaný chovatelkou, krásna voňavá srsť.

• Som sním spokojny
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Chlpacik.sk

Nemusela som to zháňať v obchode kde to majú,
    vedela som presne čo chcem, objednala cez internet, rýchlo mi to bolo doručené, som spokojná. Šampón pekne bieli srsť -super nákup.

• , zakúpené v krmiva.sk

• krásne jemná, bielučká srsť, psík s týmto šampónom nemá problé (na iné značky reagoval drobnými vyrážkami po tele)